درباره ما

تخصص ما تضمین کیفیت برتر ماست

شرکت سپانو کران تدبیر به عنوان یک  شرکت متخصص و دارای دانش مهندسی در صنعت جرثقیل سقفی، جرثقیل دروازه ای، جرثقیل بازویی، جرثقیل ضد انفجار مفتخر است تا به پشتوانه سالها تجربه و دانش تخصصی مدیران خود، به کلیه شرکتها و سازمانها ارایه خدمات و محصولات مرتبط با جرثقیل سقفی، جرثقیل دروازه ای و جرثقیل نیم دروازه ای، جرثقیل بازویی، جرثقیل دیواری، جرثقیل ضد انفجار و ... را مطابق با استانداردهای CMAA 70 و FEM 1.001 و AWS D14.1 نوید دهد.

این شرکت به عنوان نماینده رسمی و انحصاری شرکت جرثقیل STREET انگلستان (جرثقیل استریت انگلستان) توانایی تامین کلیه تجهیزات جرثقیل سقفی، جرثقیل دروازه ای و جرثقیل نیم دروازه ای، جرثقیل بازویی، جرثقیل دیواری، را با مارک شرکت جرثقیل STREET انگلستان (جرثقیل استریت انگلستان) دارا می باشد. بازه تولیدات شرکت جرثقیل STREET انگلستان (جرثقیل استریت انگلستان) شامل جرثقیلهای سیم بکسلی از 2 تن تا 200 تن و جرثقیلهای زنجیری از 250 kg تا 5 تن می باشد. همچنین الکتروموتور و گیربکسهای شرکت جرثقیل STREET انگلستان (جرثقیل استریت انگلستان)  نیز همگی از برندهای مطرح اروپا نظیر NORD, Siemens, Flender, SEW می باشند و تجهیزات تابلو برق شرکت جرثقیل STREET انگلستان (جرثقیل استریت انگلستان) همگی از برند Telemecanique, Schnieder بوده و اینورترهای VFD آن از برند VACON بوده و سیم بکسل شرکت جرثقیل STREET انگلستان (جرثقیل استریت انگلستان) از برند Bridon می باشد و همچنین ترمزهای شرکت جرثقیل STREET انگلستان (جرثقیل استریت انگلستان) از برند LENZ میباشد. با توجه به تامین کنندگان جانبی شرکت جرثقیل STREET انگلستان (جرثقیل استریت انگلستان) مشخص است که محصولات این شرکت در زمره باکیفیت ترین محصولات جرثقیل سقفی در اروپای غربی می باشد. همچنین محصولات شرکت جرثقیل STREET انگلستان (جرثقیل استریت انگلستان) به دلیل برخورداری از طراحی انحصاری و کاملا به روز از ویژگیها و مزیتهای رقابتی بسیار زیادی در مقایسه با سایر شرکتهای جرثقیل ساز اروپا در کنار قیمت بسیار مناسب و رقابتی برخوردار می باشد. 

توانایی متمایز کننده شرکت جرثقیل سازی سپانو کران تدبیر، ارایه طراحی های ابتکاری و متنوع، ارایه طراحی بر اساس استاندارد، ارایه دفترچه محاسبات برای تمامی تجهیزات، ارایه نقشه های مهندسی بر اساس استاندارد، کنترل کیفیت مطابق QC Plan و WPS شرکت جرثقیل STREET انگلستان (جرثقیل استریت انگلستان)، ساخت و مونتاژ مطابق دستورالعمل شرکت جرثقیل STREET انگلستان (جرثقیل استریت انگلستان) و نصب بر اساس تلورانس های مجاز استاندارد می باشد. در صورت درخواست مشتریان، امکان ارایه طراحی و محاسبات و نقشه های اجرایی از سوی شرکت جرثقیل STREET انگلستان (جرثقیل استریت انگلستان) وجود دارد.

با توجه به کاربرد زیاد جرثقیل سقفی ضد انفجار، جرثقیل دروازه ای ضد انفجار و جرثقیل نیم دروازه ای ضد انفجار، جرثقیل بازویی ضد انفجار، جرثقیل دیواری ضد انفجار، این شرکت توانایی ارایه انواع جرثقیل ضد انفجار با ارایه تجهیزات شرکت ITALKRANE  ایتالیا و ETS ایتالیا را دارا می باشد. شایان ذکر است که شرکت  ITALKRANE  ایتالیا و ETS ایتالیا به صورت تخصصی سازنده تجهیزات ضد انفجار می باشند و همچنین با توجه به سابقه و توانمندی مهندسین مجرب شرکت سپانو کران تدبیر، طراحی و ساخت تجهیزات مکانیکی انواع جرثقیل ضد انفجار که می بایست از آلیاژ ضد جرقه با شد، با ارایه گواهی نامه معتبر، مقدور می باشد.

این شرکت توانایی ارایه جرثقیل با مارک های STAHL, DEMAG, ABUS, KULI, VERLINDE, SWF, ITALKRANE, PODEM, ELMOT, BALKANKAR, KG, SAMSUNG را دارد.

این شرکت توانایی ارایه تجهیزات جانبی جرثقیلهای سقفی نظیر، شین بسته برق رسان جرثقیل، شین باز برق رسان جرثقیل، C-Rail و کابل تخت و قرقره برق رسان جرثقیل، کابل، کابل جمع کن، لوازم یدکی نظیر Rope Guide ، کمربند، لنت ترمز، قلاب، ملحقات برقی نظیر Inverter، کنتاکتور، رله و همچنین توانایی ارایه خدمات تعمیر و نگهداری و ارایه PM را دارا می باشد.

توان طراحی بالای متخصصین این شرکت در طراحی جرثقیل های خاص در حوزه مکانیک، سازه و برق نقطه اتکایی برای تمامی شرکتها در راستای تامین نیازهایشان خواهد بود.


 
 
© 1392 تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت سپانو کران تدبیر می باشد